در حال ارسال اطلاعات به فروشگاه رهتاهستید، لطفا شکیبا باشید
پیگیری :
قوانین و مقررات
ثبت نظر و ثبت سوال برای کالا یا تامین کننده
 در فروشگاه رهتا امکان ثبت نظرات و سؤالات با سایر کاربران، فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از ثبت هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
 فروشگاه رهتا در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
 در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه رهتا در ثبت نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
 
محتوای کالا ها
 فروشگاه رهتا حداکثر تلاش خود را برای صحت اطلاعات منثبت در سایت از جمله قیمت و اطلاعات کالاها به کار می گیرد، با این حال سایت درست بودن و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین  می نماید.
 فروشگاه رهتا در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست بودن و به روز بودن محتوا بازبینی می گردد. با این حال فروشگاه رهتا هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.
 درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.
 
لینک های سایتهای دیگر
فروشگاه رهتا محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آنها را مورد بررسی قرار نمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها را ندارد.

تعهدات کاربران برای استفاده از فروشگاه رهتا
 هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از فروشگاه رهتا توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد را خود بر عهده دارند.
 فروشگاه رهتا در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.
حق مالکیت مادی و معنوی کلیه محتوای فروشگاه  صرفاً متعلق به رهتا بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

اختیارات فروشگاه رهتا
 فروشگاه رهتا همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین و محتوا اقدام نماید.
در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به کاربران و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.
سایت فروشگاه رهتا به جز آدرس www.rahta.ir هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس کاربران با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام فروشگاه رهتا استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.
s